Sídlo firmy: Dyjákovice č.p.311

Kontaktní telefon: 515 275 030

Již od roku 1998 jsme ve Vaší obci a možná ne každý ví, kdo jsme. Takže nám dovolte, abychom se Vám v krátkosti představili.
Firma ROHDE, spol. s.r.o. se sídlem v Dyjákovicích, byla založena v roce 1992 jako dceřiná společnost firmy Helmut Rohde GmbH, která v současnosti sídlí v Pruttingu, což je nedaleko Rosenheimu ve spolkové republice Německa – Bavorsku.
Naše firma je společností s téměř 100% zahraniční majetkovou účastí mateřské firmy. Hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej vypalovacích pecí pro keramiku, fusing skla, tavení a žíhání kovů. Vyrábíme nejen pece pro „hobby“ využití v keramických dílnách, ale v posledních letech se soustřeďujeme i na oblast průmyslu.
Neustále rozšiřujeme výrobní sortiment, abychom byli schopni uspokojit co nejvíce přání našich zákazníků. Nepřetržitě zavádíme nové typy výrobků a zlepšujeme též technické parametry do výroby již zavedených tak, aby produkty odpovídaly nejnovějším technickým trendům.
Téměř veškerá produkce je prostřednictvím firmy Helmut Rohde GmbH exportována na trhy celé Evropy. Velmi dobré kontakty máme nejen na území naší mateřské firmy, ale například ve Francii či Velké Británii. Naší filozofií je dodávat výrobky v nejvyšší technické kvalitě, ale musí taktéž odpovídat technickým podmínkám a možnostem dané země. Technologie výroby nezatěžuje životní prostředí.
V současné době mají obě firmy dohromady téměř 100 zaměstnanců, z nichž asi 80% je zaměstnáno v Dyjákovicích a účastní se přímo výrobního procesu. Výroba má malosériový charakter značným podílem ruční práce, což je snahou vyhovět i poměrně častým přáním odběratelů na drobné uživatelské modifikace výrobků. Z výsledků hospodaření je patrné, že firma každým rokem zaznamenává stálý nárůst výroby. Výhledově uvažujeme o dalším rozšíření výrobních kapacit.
Závěrem lze říct, že velmi dobré postavení výrobků firmy ROHDE na tuzemských i zahraničních trzích je podloženo standardní vysokou kvalitou, příznivými cenami a moderní koncepcí. Na tomto úspěchu se samozřejmě podílejí i všichni naši zaměstnanci.
V letošním roce slaví naše mateřská firma Helmut Rohde GmbH 31. výročí od svého založení.
To je momentálně vše a někdy příště snad ještě něco navíc

Zdeněk Kožíšek
jednatel

Odkazy

 

mvs logo

mvs logo

mvs logo

banner klesti

banner klesti